WISŁAZWE napisał(a):

|
Poiwem szczerze, że wątpiłem w to, że jeszcze kiedykolwiek powiem że Łukasz zagrał dobry mecz a tu już chwalę go po raz kolejny. Przy Smudzie to nie ten sam popularny ''gumżuj''
|
Sam nie zliczę ile to razy zaczynałem od Garguły gdy przychodziło do wymieniania piłkarzy do odstrzelania w Wiśle. Odpalił kilka dobrych lat za późno... ale lepiej poźno niż wcale. Pamiętać należy dlatego, że jeśli ma się spłacić to na koniec sezonu powienien mieć średnią przynajmniej jednej bramki i jednej asysty na mecz. Szczerze, bez ironii mu tego życzę.