Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 17.08.2013, 13:54
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Poiwem szczerze, że wątpiłem w to, że jeszcze kiedykolwiek powiem że Łukasz zagrał dobry mecz a tu już chwalę go po raz kolejny. Przy Smudzie to nie ten sam popularny ''gumżuj''
Sam nie zliczę ile to razy zaczynałem od Garguły gdy przychodziło do wymieniania piłkarzy do odstrzelania w Wiśle. Odpalił kilka dobrych lat za późno... ale lepiej poźno niż wcale. Pamiętać należy dlatego, że jeśli ma się spłacić to na koniec sezonu powienien mieć średnią przynajmniej jednej bramki i jednej asysty na mecz. Szczerze, bez ironii mu tego życzę.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując