Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65566
Stary 17.08.2013, 13:34
to o Makach to sami wymyśliliście czy ktoś podpowiedział ?

Z tego Maka to taki napastnik jak z koziej dupy trąba....no ale że leci fama to wy łykacie i powielacie wszystko dalej a potem bedzie płacz że on kopnąć piłki prosto nie potrafi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując