Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cuba1988
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
65563
17.08.2013, 13:22
Chciałbym aby udało się wyciągnąć Stilicia z Karpat, u Smudy zawsze grał dobrze poza tym przydałby się pomocnik z bardzo dobrym podaniem. Smuda jest ostro podniecony mówiąc o tych transferach więc szykuje się coś fajnego.
cuba1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cuba1988
Znajdź inne posty napisane przez cuba1988