Ogryzek napisał(a):

Tak z ciekawości co im Smuda zawinił?
Dla mnie takie transparenty ad personam powinny być uzasadnione. np. Smuda coś głupiego powiedział o Zagłebiu albo porzucił zespół Zagłębia na rzecz Wisły. A to ani śmieszne, ani prowokujące tylko głupie jak pierd w towarzystwie. Zostaje smród pierdzin i tyle.
Czemu nie do Nas "nożowników" coś nie pocisnęli? Byłoby to OK. Ale do Smudy?
I żeby była jasność nie jestem przeciwnikiem prowokujących transparentów czy wulgaryzmów na stadionie. Stadion to nie teatr. A tutaj o co chodzi? Głupie jak wyskrobanie przez 12 latka ch.uj na ławce w szkole.
(Reakcja GW mnie nie interesuje w tym wszystkim, to osobny temat)
BTW
Widziałeś flagę Olkusza Zagłębia? Kolejni zakompleksieni?
|
koleżanki Legii to żeby sie przypucować wywiesili transparent o Borucu.
A co do flagi Olkusza to ktoś tam jest za Zagłębiem ale to raczej marginalne osoby, więcej by musiała opisać osoba z Olkusza.