Wyświetl pojedynczy post
Roszek
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 17.08.2013, 12:21
Moim zdaniem obserwator powinien na to jakoś zareagować. Jedyne co było to błaganie spikera o zdjęcie transparentu, co wywoływało śmiech na trybunach. A po zdjęciu transparentu po 30 minutach spiker dziękował za to, że został wysłuchany
Odpowiedz cytując