Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
Roszek
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
66
17.08.2013, 12:21
Moim zdaniem obserwator powinien na to jakoś zareagować. Jedyne co było to błaganie spikera o zdjęcie transparentu, co wywoływało śmiech na trybunach. A po zdjęciu transparentu po 30 minutach spiker dziękował za to, że został wysłuchany
Roszek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roszek
Znajdź inne posty napisane przez Roszek