Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 17.08.2013, 12:19
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Moze i transparent głupi, ale co z tego ? Kibice maja mieć prawo tylko do slodzenia ?
Gdyby byli Wislacy odpowiedzieliby na ten głupi tekst i tyle. Śmieszna mnie znów artykuły w Gównie Wybiórczym, ze skandal, itp.
Tak z ciekawości co im Smuda zawinił?

Dla mnie takie transparenty ad personam powinny być uzasadnione. np. Smuda coś głupiego powiedział o Zagłebiu albo porzucił zespół Zagłębia na rzecz Wisły. A to ani śmieszne, ani prowokujące tylko głupie jak pierd w towarzystwie. Zostaje smród pierdzin i tyle.

Czemu nie do Nas "nożowników" coś nie pocisnęli? Byłoby to OK. Ale do Smudy?

I żeby była jasność nie jestem przeciwnikiem prowokujących transparentów czy wulgaryzmów na stadionie. Stadion to nie teatr. A tutaj o co chodzi? Głupie jak wyskrobanie przez 12 latka ch.uj na ławce w szkole.
(Reakcja GW mnie nie interesuje w tym wszystkim, to osobny temat)


BTW
Widziałeś flagę Olkusza Zagłębia? Kolejni zakompleksieni?
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 17.08.2013 o godz. 12:22.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując