Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65559
Stary 17.08.2013, 10:57
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Piech to byłaby bardzo dobra opcja ,ale myślę ,że w Turcji sie nachapał i Wisła nie dałaby rady go opłacać.
piszą że do Lecha ma trafić
http://ligapolska.net/arkadiusz-piech-na-wylocie/
Odpowiedz cytując