Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 17.08.2013, 07:39
No to Szpila moze znowu odhaczyc Mollo. Gosc w 4 rundzie juz ledwo trzymał sie na nogach ale Szpila dawał mu szanse cały czas uciekajac pod liny i mogło sie skonczyc roznie. Na szczescie w kolejnej rundzie piekny lewy sierpowy az krew trysła i sprawa zalatwiona. Druga walka z Mollo, znowu 2 razy Szpila lezał a i tak wygrał akurat mnie brzuch rozbolał przed 4 godzina i dzieki temu mogłem walke poogladac
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 17.08.2013 o godz. 08:35.
Odpowiedz cytując