Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8254
Stary 17.08.2013, 00:10
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie, to najsolidniej na powołanie pracuje Głowacki( wiem ze w Reprezentacji nigdy szału nie grał ale w lidze spisuje sie świetnie)
No właśnie, aż sam sobie dziwie, bo nigdy nie uważałem Arka za dobrego obrońcę, bardziej kojarzył mi się z obrazem klęski i pecha Białej Gwiazdy, ale w tym sezonie gość jest niesamowity, jakie on serce oddaje to szok. Takiego walczaka to dawno nie widziałam, może od czasu Sobola .Arek jak najbardziej zasługuje na powołanie, ale wątpię że je dostanie.
Odpowiedz cytując