piotrek06 napisał(a):

|
Jak na razie, to najsolidniej na powołanie pracuje Głowacki( wiem ze w Reprezentacji nigdy szału nie grał ale w lidze spisuje sie świetnie)
|
No właśnie, aż sam sobie dziwie, bo nigdy nie uważałem Arka za dobrego obrońcę, bardziej kojarzył mi się z obrazem klęski i pecha Białej Gwiazdy, ale w tym sezonie gość jest niesamowity, jakie on serce oddaje to szok. Takiego walczaka to dawno nie widziałam, może od czasu Sobola

.Arek jak najbardziej zasługuje na powołanie, ale wątpię że je dostanie.