Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
65552
16.08.2013, 22:46
Razack? Z 3 zawodnikow musialoby zrezygnować z pensji dla niego
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906