gypsy napisał(a):

|
Chyba nikogo nie zdziwię, jak powiem, że tego po Franku Smudzie się nie spodziewałam.
|
A ja mniej więcej się spodziewałem.
Elefant na 16 stronie tematu napisał(a):

Poprzeczka nie jest zawieszona wysoko, powiem więcej wygląda, że jest zakopana w piachu.
Po wyczynach Probierza i Kulawika odrobina szczęścia i sprytu wystarczy na to by uzyskać jakąś tam poprawę i stać się bożyszczem tłumu.
|
Fajnie, że gramy lepiej. Cieszę się niezmiernie.
Czekam na spełnienie obietnicy.
