Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 16.08.2013, 22:08
soQlABG napisał(a):Wyświetl post
na trybunach transparent : "Artur Boruc - Smuda ...."
Wiocha jak ch.u.j.I jeszcze to pucowanie sie do Boruca.
Zawsze mi sie wydawalo ,ze trenerzy i zawodnicy nie sa strona w kibicowskich konfliktach,ale coz co kraj to obyczaj.Duchowy przywodca ich najwiekszej zgody niejaki Oblesnoworski a.k.a wlochata klata wytyczyl im kierunek.
A tak swoja droga to jak bardzo trzeba miec zryty dekiel,zeby tracic czas na papranie farbkami czy innymi kredkami transparentu z pociskiem na Smude.
Odpowiedz cytując