soQlABG napisał(a):

|
na trybunach transparent : "Artur Boruc - Smuda ...."
|
Wiocha jak ch.u.j.I jeszcze to pucowanie sie do Boruca.
Zawsze mi sie wydawalo ,ze trenerzy i zawodnicy nie sa strona w kibicowskich konfliktach,ale coz co kraj to obyczaj.Duchowy przywodca ich najwiekszej zgody niejaki Oblesnoworski a.k.a wlochata klata wytyczyl im kierunek.
A tak swoja droga to jak bardzo trzeba miec zryty dekiel,zeby tracic czas na papranie farbkami czy innymi kredkami transparentu z pociskiem na Smude.