Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 16.08.2013, 20:12
Nareszcie znowu można śpiewać z czystym sercem, czy wygrywasz czy nie ...chłopaki walczą i chcą wygrywać, a że nie zawsze będzie wychodzić, takie życie.

Smuda musi mieć prawdziwy szacunek w szatni skoro tak każdy zapie*dala.

Dobry prognostyk przed meczem z Lechem
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując