|
Nie ma co się zbytnio podniecać, ale trzeba stwierdzić, że przyjemnie oglądało się dzisiejszy mecz. Długimi fragmentami gra wyglądała już naprawdę dobrze. Duży plus dla Głowackiego, Garguły, Bunozy i Chrapka według mnie. Skrzydła dziś słabiej, przynajmniej ja tak to odbierałem. Oby bramka Brożka była początkiem jego powrotu do regularnego strzelania.
|