Wyświetl pojedynczy post
soQlABG
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 16.08.2013, 20:04
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Nie oglądałem meczu :( Cieszą mnie Wasze pozytywne opinie o Bunozie, Gargule, Brożku...czy nawet Smudzie

Możecie napisać o co chodziło z tą prowokacją w stronę Smudy, o której pisał Ogryzek?
na trybunach transparent : "Artur Boruc - Smuda ...."
Odpowiedz cytując