buczo1985 napisał(a):

Nie oglądałem meczu :( Cieszą mnie Wasze pozytywne opinie o Bunozie, Gargule, Brożku...czy nawet Smudzie 
Możecie napisać o co chodziło z tą prowokacją w stronę Smudy, o której pisał Ogryzek?
|
na trybunach transparent : "Artur Boruc - Smuda ...."