Brawo za podejście i wynik
Głowacki i Bunoza potwierdzili,żę od początku sezonu utrzymuja wysoką formę,Stolarski dziś dobry mecz,ale brakowało właściwego wykończenia jak się podłączał.
Brozio jak dojdzie do optymalnej formy to dalej wciąga tą ligę nosem,taka prawda.
Fryc pod wejściu kompletnie niewidoczny,poza jedną klepka do Stolarskiego.
Czekam na te transfery Smudowe i jedziemy z pyrami aż miło ...