Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 16.08.2013, 19:48
Brawo za podejście i wynik
Głowacki i Bunoza potwierdzili,żę od początku sezonu utrzymuja wysoką formę,Stolarski dziś dobry mecz,ale brakowało właściwego wykończenia jak się podłączał.
Brozio jak dojdzie do optymalnej formy to dalej wciąga tą ligę nosem,taka prawda.
Fryc pod wejściu kompletnie niewidoczny,poza jedną klepka do Stolarskiego.

Czekam na te transfery Smudowe i jedziemy z pyrami aż miło ...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując