ArturBarlinek napisał(a):

Zwycięstwo, ale pamiętajmy, że to Zagłębie Sosnowiec.
Brawa dla Brożka, dobry chłop
Bunoza w formie od początku sezonu.
Smuda - przyjdzie 2 piłkarzy, napastnik i pomocnik.
Ciekawie.
Ogólnie za mecz 5
|
Tylko, ze ostatnio i z takimi przeciwnikami sie meczylismy a popatrz jeszcze na Puchar Francji tam 4-to ligowe druzyny potrafia odprawiac z kwitkiem druzyny z ekstraklasy francuskiej czy z 1 ligi wiec roznie moze byc w takich meczach