Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 16.08.2013, 19:44
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Zwycięstwo, ale pamiętajmy, że to Zagłębie Sosnowiec.

Brawa dla Brożka, dobry chłop

Bunoza w formie od początku sezonu.

Smuda - przyjdzie 2 piłkarzy, napastnik i pomocnik.

Ciekawie.

Ogólnie za mecz 5
Tylko, ze ostatnio i z takimi przeciwnikami sie meczylismy a popatrz jeszcze na Puchar Francji tam 4-to ligowe druzyny potrafia odprawiac z kwitkiem druzyny z ekstraklasy francuskiej czy z 1 ligi wiec roznie moze byc w takich meczach
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.08.2013 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując