|
Brożek 2 asysty + gol, do tego świetna gra zespołowa całej drużyny
Tak gra Wisła Kraków gdy nie lekceważy rywala i zapieprza po boisku
Brawo dla Smudy że ich postraszył i zmotywował do wysiłku bo tylko tak Wisła może wrócić na szczyt
Edit/// No i Garguła kolejny dobry mecz, brawo
Edit 2/// Bunoza dzieli i rządzi na lewej stronie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 16.08.2013 o godz. 19:46.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|