Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 16.08.2013, 19:44
Brożek 2 asysty + gol, do tego świetna gra zespołowa całej drużyny

Tak gra Wisła Kraków gdy nie lekceważy rywala i zapieprza po boisku

Brawo dla Smudy że ich postraszył i zmotywował do wysiłku bo tylko tak Wisła może wrócić na szczyt

Edit/// No i Garguła kolejny dobry mecz, brawo

Edit 2/// Bunoza dzieli i rządzi na lewej stronie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 16.08.2013 o godz. 19:46.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując