Pewne zwycięstwo
Widzieliście flagę Olkusz Zagłebia? Kolejni zakompleksieni na naszym punkcie po parchach i GKS Katowice?
I ta prowokacja do Smudy... żenada...
Czy ktoś z Olkusza mógłby napisać na priv coś o sosnowieckich zakompleksieńcach z Olkusza? Myślałem że już wyginęli? Z góry dziękuje.