|
Zagraliśmy tak jak mówił Smuda, bez odpuszczania, kalkulowania. Brawo za wynik i awans.
Duży plus dla Pawła Brożka, jego transfer dużo dało drużynie jest aktywny, coraz lepiej wygląda jego zgranie z zespołem. Plus również dla Łukasza Garguła i Michała Chrapka.
P.S
Poiwem szczerze, że wątpiłem w to, że jeszcze kiedykolwiek powiem że Łukasz zagrał dobry mecz a tu już chwalę go po raz kolejny. Przy Smudzie to nie ten sam popularny ''gumżuj''
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|