Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.08.2013, 19:22
Na prawde swietnie rozegralismy ten mecz. 2 Asysty Brozia i potem fajny przerzut przy 3cim golu zasluguje na bardzo duze uznanie a na koncu jest przełamanie i brameczka. Oby tak dalej, w koncu jest pomysł na gre i nie ma beznadziejnej kalkulacji chociaz z Jagiellonia taka była ale z kazdym meczem i tak jest coraz lepiej a tak sie wiele tutaj osob martwiło tym, ze przyszedł Smuda. Brawo i czekamy na kolejnego rywala, ktorym pewnie bedzie Lechia
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.08.2013 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując