emj10 napisał(a):

Na pewno socjaliści z Kaczyńskim na wierzchowcu przyjdą z odsieczą wiedeńską i rozgonią to całe towarzystwo 
Zlikwidują OFE, podwyższą płacę minimalną dwukrotnie, zlikwidują bezrobocie, przyczynią się do wzrostu gospodarczego na poziomie 10% niczym Chiny, a Polska będzie krajem mlekiem i miodem płynącym, a także potęgą militarną i gospodarczą. Tylko głupi ludzie w stylu Drozda są w stanie uwierzyć w takie bajki.
|
Tylko głupi ludzie w stylu emj10, nie wierzą ze w Polsce może być miło i przyjemnie dla Polaków, a nie tylko "zagranicznych inwestorów", komuszych pociotków i pożytecznych idiotów. Dwa lata normalnych, rządów wystarczyły żeby Polska zaczęła się liczyć i szybko rozwijać. Niestety takim jak emj10 zależy żeby za dobrze nie było bo kto potem uwierzy, że syf który mamy od czasów nocnej zmiany to stan naturalny.
ps. Za pis PKB rósł o 7% wyobrażasz to sobie malkontencie? I będzie tak znowu choćbyś tupiąc nóżką odbił sobie pietę.