martin_6 napisał(a):

Szukam smartfona z Androidem w granicach 500-700 zł. Wymagania - duży wyświetlacz, dobra rozdzielczość, no i oczywiście jak najlepsze możliwe parametry Doradzi ktoś?
Kilka modeli, które mi się rzuciły w oczy:
LG SWIFT L9
Samsung Galaxy S2
ZTE V967S
LENOVO A830
Któryś z tych, czy w zbliżonej cenie można znaleźć coś ciekawszego?
|
Z tych które podałeś to najbardziej polecam Galaxy II, tyle że cena chyba będzie nieco wyższa, LG (mam) jest taki se, ma plusy i minusy.