Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 16.08.2013, 17:39
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Szukam smartfona z Androidem w granicach 500-700 zł. Wymagania - duży wyświetlacz, dobra rozdzielczość, no i oczywiście jak najlepsze możliwe parametry Doradzi ktoś?

Kilka modeli, które mi się rzuciły w oczy:
LG SWIFT L9
Samsung Galaxy S2
ZTE V967S
LENOVO A830

Któryś z tych, czy w zbliżonej cenie można znaleźć coś ciekawszego?
Z tych które podałeś to najbardziej polecam Galaxy II, tyle że cena chyba będzie nieco wyższa, LG (mam) jest taki se, ma plusy i minusy.
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując