Jedyna rzecz, za którą Smuda powinien odpowiedzieć to Burdeński. To jest wał jakich mało.
Reszta? Jeżeli ktoś stawia wymagania realnie, a nie życzeniowo - to Smudę raczej rozgrzeszy.
tofik napisał(a):

|
W PL klubach nie ma kasy jest ambicja, jest kasa wszyscy najedzeni i niechętni do pracy.
|
To jest coś, co zauważyłem już dawno temu.
Najlepszy przykład - Polonia Warszawa. Jak grali za pieniądze Wojciechowskiego, a jak o nowe kontrakty w innych klubach? Nic dziwnego, że Jozwa czuł się oszukany, ale jego w pierwszej kolejność rąbali nie doradcy, a kopacze.