Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 16.08.2013, 17:23
Jedyna rzecz, za którą Smuda powinien odpowiedzieć to Burdeński. To jest wał jakich mało.

Reszta? Jeżeli ktoś stawia wymagania realnie, a nie życzeniowo - to Smudę raczej rozgrzeszy.

tofik napisał(a):Wyświetl post
W PL klubach nie ma kasy jest ambicja, jest kasa wszyscy najedzeni i niechętni do pracy.
To jest coś, co zauważyłem już dawno temu.

Najlepszy przykład - Polonia Warszawa. Jak grali za pieniądze Wojciechowskiego, a jak o nowe kontrakty w innych klubach? Nic dziwnego, że Jozwa czuł się oszukany, ale jego w pierwszej kolejność rąbali nie doradcy, a kopacze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując