FraMat napisał(a):

|
Boję się, że szybko odpadniemy z PP
|
I co z tego?
Po pierwsze - żadne puchary nie są dla nas opcją, chyba jedynie szansą na kolejną kompromitację z jakimiś pasterzami.
Po drugie - nie mamy kadry nawet na ligę. Przyjdą kartki, kontuzje i nie będzie komu grać z przodu (bo z tyłu zawsze można jakąś łamagę ustawić).