Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 16.08.2013, 13:55
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Jakie 14 zespołów? Na tą chwilę stać nas na ligę maksymalnie 10 zespołową i system rozgrywek podobny jak w Szkocji. Kluby miałyby większe wpływy z TV, silniejsze kadry itd
Jestem pewien, że przy takim systemie rozgrywek, nawet 3 czy 4 zespół, który grałby w LE nie kończył by rozgrywek w tak haniebny sposób jak Lech w tym sezonie i wreszcie dałoby się naszą ligę oglądać.
Powiedz to Ruchowi , PBB, Widzewowi, Pogoni itp.
Odpowiedz cytując