emj10 napisał(a):

Oczywiście
|
Ale tylko dla spietranych komuchów albo bezmózgich lemingów. Całe szczęście część dotychczas wierzących w mentstreamową propagandę zaczyna rozumieć że dała się otumanić i zaczyna zadawać pytania na które odpowiedź jest jak to mawiał klasyk arcyboleśnie prosta.
Spowoduje to że nocna zmiana w świadomości społecznej zostanie scalona i stanie sie jasne ze PO PSL SLD poliglup i reszta z olkiem na czele to jedna banda która w niczym Polsce nie pomoże.
Oczywiście zgodnie z zasadą nie ważne jak i kto głosuje, żeby tą pijawkę ostatecznie zerwać potrzebne będzie pilnowanie liczenia głosów. Całe szczęście głosy liczone są w miejscu głosowania ...