Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23725
Stary 16.08.2013, 13:45
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście
Ale tylko dla spietranych komuchów albo bezmózgich lemingów. Całe szczęście część dotychczas wierzących w mentstreamową propagandę zaczyna rozumieć że dała się otumanić i zaczyna zadawać pytania na które odpowiedź jest jak to mawiał klasyk arcyboleśnie prosta.

Spowoduje to że nocna zmiana w świadomości społecznej zostanie scalona i stanie sie jasne ze PO PSL SLD poliglup i reszta z olkiem na czele to jedna banda która w niczym Polsce nie pomoże.

Oczywiście zgodnie z zasadą nie ważne jak i kto głosuje, żeby tą pijawkę ostatecznie zerwać potrzebne będzie pilnowanie liczenia głosów. Całe szczęście głosy liczone są w miejscu głosowania ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.08.2013 o godz. 14:02.
Hej Nasz TS !!