El'kabat napisał(a):

Plus taki,że żaden grajek nogi nie odstawi bo wie czym to się u Smudy skończy.Nie tylko zmianą,ale raczej uprzedzeniem i długotrwałą ławą...
Jak tylko zagramy swoje to o wynik jestem spokojny.Aż takiej pyty ostatnio nie gramy,żeby się Sosnowca bać.
|
Co dobitnie pokazał Smuda sadzając "pewniaków" na skrzydłach na ławę.