Grantar napisał(a):

FraMat - dramat .
Z twoich wypowiedzi wynika że:
1. Smuda "zajeżdża" zawodników - z tego co wiem i tak mu daleko do np Petrescu - dla niektórych najlepszego trenera w Wiśle. Czyżby dawanie wycisku pilkarzom i budowanie siły zespołu w oparciu o wydolność i bieganie było godne pochwały tylko w przypadku Rumuna
|
No nie wiem... Petrescu jeszcze nigdy nie zajechał żadnego zespołu. A Smuda - kilka.
Grantar napisał(a):

|
2. Nawet jak się Smudzie powiedzie ty będziesz wieszał na nim psy no bo taką masz doktrynę. Chodzi ci o to aby być nieomylnym ?
|
Smudzie może powieść się co najwyżej w TME, gdzie od dna do sukcesu droga jest krótka. Że przypomne Podbeskidzie w ubiegłym sezonie od jesieni do tego, co grali i ugrywali na wiosnę. No, ale raczje Podbeskidzia nawet na wiosnę nikt nie widział na arenie trochę bardziej europejskiej?
Grantar napisał(a):

|
Nie wiem czy masz rację co do fachowości Franciszka ... sam mam wątpliwości co do Smudy (za reprezentację) ale bardzo chętnie przyznam się że się myliłem .... jeśli Wisła będzie lepsza niż w ostatnich dwóch latach
|
Ależ pewnie będzie lepsza. Ale do tego wystarczy Ojrzyński czy Kubicki i odpowiednie naciski ze strony nadprezesa.
Jeszcze raz przypomne: jeszcze rok temu krzyczeli wszyscy na forum, ze nie chcą Smudy. Teraz po zagraniu kilku meczów przez Wisłę z większą ambicją, Smuda okazuje się superkołczem?