Oby jeszcze nie dzisiaj

Ja mam nadzieję, że "chociaż" do półfinału dojdziemy. Ciężko na tę chwilę wyrokować, jakie mamy na to szansę, bo zbyt wiele czynników się na to składa. A odnośnie dzisiejszego meczu, to mam nadzieję, że zagramy lepiej niż zimą w sparingu i przede wszystkim, że wynik będzie korzystny dla nas.