Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 16.08.2013, 13:07
Oby jeszcze nie dzisiaj Ja mam nadzieję, że "chociaż" do półfinału dojdziemy. Ciężko na tę chwilę wyrokować, jakie mamy na to szansę, bo zbyt wiele czynników się na to składa. A odnośnie dzisiejszego meczu, to mam nadzieję, że zagramy lepiej niż zimą w sparingu i przede wszystkim, że wynik będzie korzystny dla nas.
Odpowiedz cytując