FraMat napisał(a):

|
..............................
|
FraMat - dramat .
Z twoich wypowiedzi wynika że:
1. Smuda "zajeżdża" zawodników - z tego co wiem i tak mu daleko do np Petrescu - dla niektórych najlepszego trenera w Wiśle. Czyżby dawanie wycisku pilkarzom i budowanie siły zespołu w oparciu o wydolność i bieganie było godne pochwały tylko w przypadku Rumuna
2. Nawet jak się Smudzie powiedzie ty będziesz wieszał na nim psy no bo taką masz doktrynę. Chodzi ci o to aby być nieomylnym ?
Nie wiem czy masz rację co do fachowości Franciszka ... sam mam wątpliwości co do Smudy (za reprezentację) ale bardzo chętnie przyznam się że się myliłem .... jeśli Wisła będzie lepsza niż w ostatnich dwóch latach