Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.08.2013, 11:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
..............................
FraMat - dramat .
Z twoich wypowiedzi wynika że:

1. Smuda "zajeżdża" zawodników - z tego co wiem i tak mu daleko do np Petrescu - dla niektórych najlepszego trenera w Wiśle. Czyżby dawanie wycisku pilkarzom i budowanie siły zespołu w oparciu o wydolność i bieganie było godne pochwały tylko w przypadku Rumuna

2. Nawet jak się Smudzie powiedzie ty będziesz wieszał na nim psy no bo taką masz doktrynę. Chodzi ci o to aby być nieomylnym ?

Nie wiem czy masz rację co do fachowości Franciszka ... sam mam wątpliwości co do Smudy (za reprezentację) ale bardzo chętnie przyznam się że się myliłem .... jeśli Wisła będzie lepsza niż w ostatnich dwóch latach
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując