Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8250
Stary 16.08.2013, 09:58
Według mnie też Fornalik powinien grać 4-4-2. Tak grała Wisła kiedyś i notowała znakomite rezultaty. Na tę chwilę, widzę to podobnie: Bramkarz-PO,ŚO,ŚO,LO- Kuba, Klich, Krychowiak, Sobota - Zieliński, Lewandowski.
Odpowiedz cytując