Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20548
Stary 15.08.2013, 20:59
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dlatego Burdenski przyszedł tylko na rok za darmo i pewnie zarabia grosze wiec zadnego ryzyka klub nie poniesie.
grosze czyli?
ja stawiam tylko kwestię, że jeśli są pieniądze na kontrakt łamagi z niemiec, a nie znajdą się na Stolarskiego to hasło o oszczędzaniu jest tylko kolejną bzdurą.
rozumiem ew. długi wdzięczności itp. Smudy wobec znajomych i oczywiście guzik mnie one obchodzą w tym kontekście. jak chce pomóc chłopakowi to niech go zatrudni jako sprzątaczkę czy ogrodnika na swój koszt a nie Wisły, która oszczędza na czym się da
Odpowiedz cytując