Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 15.08.2013, 20:25
skład Kulawika i Smudy to jednak dwie odrębne bajki , odeszło 8 mniej lub bardziej podstawowych zawodników . Przyszło 2 o jakimkolwiek doświadczeniu w grze na poważnym poziomie .

Nie chcę rokować bo nie jestem klubową księgową ale kwota przeznaczona na płace zmniejszyła się zapewne o jakieś 30%. Fakt , w cholerę pieniędzy zmarnowaliśmy na rozwiązaniu kontraktów , ale przynajmniej nie będziemy się dalej zadłużać .

Dlatego też 7 miejsce Smudy obecnie , a 7 miejsce Kulawika ma całkiem inną wartość . W dodatku możemy się ( jeszcze ) poszczycić mianem niepokonanej drużyny na wiosnę ( jednej z 4 ) . Cieszy mnie to niezmiernie . Co ciekawe w mediach jest o nas całkowita cisza , nikt na nas nie liczy , możemy trochę z drugiego planu włączyć się o walę o puchary . Na wiosnę przy podziale punktów , różnice będą tak minimalne że wszystko może się zdarzyć . Zadecyduje forma na ostatnie 7 spotkań .
Odpowiedz cytując