Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23714
Stary 15.08.2013, 20:04
Promowanie "na siłę" homoseksualizmu i lewackich poglądów jakoś Ci nie przeszkadza... Ja nie zauważyłem, żeby mi się kler z buciorami do życia wpieprzał, jestem raczej niepraktykującym katolikiem i takie zjawisko bym zauważył. Ty masz naprawdę jakiś problem, fobię. Za wszystko obwiniasz kościół... Nawet PKB jest wg Ciebie niskie, bo na kościół "trzeba dawać". Nie wiem - może się mylę - zająknąłeś się choć raz w tym temacie o wpływie na teraźniejszą sytuację w Polsce obecnie rządzącej partii? Chyba nie bardzo... Za to kościół, Kaczyńscy, PiS...