Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23712
Stary 15.08.2013, 18:52
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie odnoś sie do retoryki ,tylko odnieś się do faktów . Ta instytucja która sie kreuje rzekomo nauka Chrystusa powinna byc krystalicznie czysta ,a tymczasem jak się okazuje ma ona pośrednio czy bezposrednio miliony istnien ludzkich na koncie , o innych niegodziwosciach juz szkoda nawet pisać. Ja właśnie patrze na całość obrazu od momentu powstania tej organizacji do czasow wspolczesnych .

Nie korzystałem z tej strony , no ale jak widac , tylko na takich stronach i podobnych można znalezc troche prawdy ,bo w mainstremowych mediach to o takich rzeczach nie informują bo jest przekaz na poziomie "Ojca Mateusza" albo kremówek z Wadowic..
To juz ci napisalem ze kosciol ma swoje mroczne sekrety, ale prawda jest taka ze bez kosciola Polskosc by nie przetrwala tak silnie pod zaborami. Popatrz sobie tez na inne systemy spoleczno polityczne i pomysl ile istnien zabral komunizm, "demokracja", islam czy inne. I popatrz tez na obecna Europe jaki regres sie odbywa od kiedy panuje nagonka na kosciol. Bezideowosc i tylko tepa wegetacja byle do śmierc. Proby zniszczenia podstawowej jednostki spolecznej jaka jest rodzina. Brak jakichkolwiek wiezi miedzyludzkich. Naprawde to jest twoim celem? Coz, nie powiem, wychodze z zalozenia ze jesli ktos chce popelnic samobojstwo to prosze bardzo, droga wolna.