Wyświetl pojedynczy post
rookie1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków | İstanbul

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1453
Stary 15.08.2013, 17:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
....a, jak katarynki...w kółko ten sam pasztet. Skończą się wakacje to wychaczycie po piżdzie w szkole jeden z drugim. Za ściąganie od kolegi.



Pewni Ci którzy zazwyczaj nie wywiązują się z załorzeń taktycznych. Żeby coś oceniać to pasowało by mieć choć minimalne o tym pojęcie.
Nigdy nie zdarzyło mi się ściągać od kolegi, ani w podstawówce, ani w liceum, ani na studiach na UJ... A słowo "wychaczycie" pisze się przez samo "h". Moja rada - zajrzyj czasem do słownika ortograficznego, bo Twoja edukacja wymaga solidnego uzupełnienia.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zanim beatyfikujecie Smudę, to kamyczek do jego ogródka. Burdeński.

Synalek kumpla, który odstaje na poziomie naszych rezerw.

Nie udawajmy, że sprawy nie ma, bo to żenada.


Jeden z forumowiczów wspomniał o Smudzie "że ma oko do młodych piłkarzy", więc może Burdeński to będzie też jego odkrycie... A jeśli się nie uda, to może przynajmniej będzie nosić torby za "starszyzną".
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 15.08.2013 o godz. 17:56.
Odpowiedz cytując