Dariook napisał(a):

....a, jak katarynki...w kółko ten sam pasztet. Skończą się wakacje to wychaczycie po piżdzie w szkole jeden z drugim. Za ściąganie od kolegi.
Pewni Ci którzy zazwyczaj nie wywiązują się z załorzeń taktycznych. Żeby coś oceniać to pasowało by mieć choć minimalne o tym pojęcie.
|
Nigdy nie zdarzyło mi się ściągać od kolegi, ani w podstawówce, ani w liceum, ani na studiach na UJ... A słowo "wychaczycie" pisze się przez samo "h". Moja rada - zajrzyj czasem do słownika ortograficznego, bo Twoja edukacja wymaga solidnego uzupełnienia.
wolfy napisał(a):

Zanim beatyfikujecie Smudę, to kamyczek do jego ogródka. Burdeński.
Synalek kumpla, który odstaje na poziomie naszych rezerw.
Nie udawajmy, że sprawy nie ma, bo to żenada.
|
Jeden z forumowiczów wspomniał o Smudzie "że ma oko do młodych piłkarzy", więc może Burdeński to będzie też jego odkrycie... A jeśli się nie uda, to może przynajmniej będzie nosić torby za "starszyzną".