Ogryzek napisał(a):

|
Gwiaździsty, pisząc o manekinach dodaj sędziego - takie zachowanie Ukaha to faul. Czemu sędzia nie odgwizdał faulu? Co nie zmienia faktu że Chavez zachował się bezmyślnie nie pierwszy raz.
|
Sędzia nie odgwizdał faulu bo,.....Wiśle takich fauli się nie gwiżdże

. Jak wiemy z poprzedniego sezonu nie gwiżdże się też ewidentnych karnych.
Wracając jednak do muru, nie moze tak być, że 1 zawodnik przeciwnika przepycha i przestawia nam mur, umożliwiając strzał jak z karnego. Miśkiewicz dostał potem bombę i 2 pkt. poszły w wuj.