Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 15.08.2013, 17:09
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty, pisząc o manekinach dodaj sędziego - takie zachowanie Ukaha to faul. Czemu sędzia nie odgwizdał faulu? Co nie zmienia faktu że Chavez zachował się bezmyślnie nie pierwszy raz.
Sędzia nie odgwizdał faulu bo,.....Wiśle takich fauli się nie gwiżdże . Jak wiemy z poprzedniego sezonu nie gwiżdże się też ewidentnych karnych.
Wracając jednak do muru, nie moze tak być, że 1 zawodnik przeciwnika przepycha i przestawia nam mur, umożliwiając strzał jak z karnego. Miśkiewicz dostał potem bombę i 2 pkt. poszły w wuj.
Odpowiedz cytując