Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 15.08.2013, 16:48
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie 7 minut to była taka rozpaczliwa obrona Częstochowy i tyle fauli wokół pola karnego, że mogło paść na kogokolwiek. Akurat padło na Chaveza.

Cała drużyna zawaliła tego gola. Nie rozumiem dlaczego Wiślacy broniąc wyniku nie idą do chorągiewki, nie nabijają rywala... tylko wolą oddać piłkę rywalom bez walki. Zero cwaniactwa.
Oczywiście, ze zawaliła cała drużyna, ale wisienka na torcie należy sie Chavezowi i Miskiewiczowi.

Ps. Jak było na kolonii?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.08.2013 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując