Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 15.08.2013, 15:23
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie 7 minut to była taka rozpaczliwa obrona Częstochowy i tyle fauli wokół pola karnego, że mogło paść na kogokolwiek. Akurat padło na Chaveza.

Cała drużyna zawaliła tego gola. Nie rozumiem dlaczego Wiślacy broniąc wyniku nie idą do chorągiewki, nie nabijają rywala... tylko wolą oddać piłkę rywalom bez walki. Zero cwaniactwa.
jakim cudem Ty wiesz co gdzie i jak sie działo skoro potrafisz tylko karmić łabędzie?

Chavezowi odcięło prąd i tyle. Cała druzyna nie zawaliła gola tylko zawalil go Smuda na spółke z Osmanem i Miśkiewiczem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując