|
Wczoraj zostawiłem lapka żeby sie zaktualizował i dziś włączam i mam dziwny pasek start, podobny jak w systemie Windows. Da sie to wyłączyć bo mnie drażni delikatnie mówiąc...
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 15.08.2013 o godz. 13:23.
|