Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1445
Stary 15.08.2013, 12:38
Powiem szczerzez że tylko z grubsza przeglądnąłem kilka postów i mam dość . Wy jesteście takimi typowymi polakami , którym nigdy nic sie nie podoba i zawsze wszystko wiedza lepiej nie mając ku temu żadnych podstaw . Zawsze broniłem Smudy i będe to robił dalej . Nie jest może wzorem elokwencji , ni ejest najlepszym trenerem na świecie , nie jest młody i przystojny ....ale jest świetnym fachowcem i naszą ligę ogarnia jak mało kto . Ma świetne oko do młodych zawodników i potrafi ustawić druzyne .Wszyscy krytycy Smudy tak naprawde napierdalają popularnymi w tabloidach sloganami ale prawdziwych merytorycznych uwag nie mają . Przypomnę tylko że najlepszy team jaki mieliśmy za Kasperczaka został zbudowany właśnie przez Smudę . Smuda został wtedy zwolniony pod dwóch nieudanych meczach mimo że wszystkich gromiliśmy wtedy jak leci .To były inne czasy i Cupiał zawsze chciał 7-0 . Smuda nie jest może wirtuozem ale jest świetnym rzemieślnikiem znającym swój fach . Powiem szczerzez że mamy teraz bide jeśli chodzi o drużynę , wiadomo ale i tak 10 razy przyjemniej mi się oglada teraz Wisełkę nię w poprzednich sezonach . Wreszcie biegają , wreszcie walcza , wreszcie się im chce . Może jest mniej jakości ale za to więcej gry i moim zdaniem o to własnie chodzi . Dajcie Smudzie czas a zbuduję drużyne którą znowu będziemy się cieszyć . Ale jak znam życie to nawet jakby zdobył LM to i tak malkontenci coś by znaleźli . Drużyna skazana na spadek albo w najlepszym razie na dramatyczna obronę przed spadkiem póki co mile zaskakuje i jestem pewien że jak Franek dostanie czas i kilka wzmocnien znowu bedziemy walczyć o mistrza .Wy oczywiscie dalej bedziecie narzekac i po nim jezdzić ale mam to w dupie
Ostatnio edytowane przez VanBasten : 15.08.2013 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując