JrQ- napisał(a):

Zwykła koszulka z naprasowanym logiem TF oraz z doszytą BG.
Doceniam powrót BG, ale koszulka szału nie robi.
Jest średnia, choć i tak lepsza niż te co były ostatnio z kołnierzem...
|
Dodaje do moich powyższych powodów:
- zwykła koszulka, średnia
Jaka ma byc?! Ma świecić, błyszczec, chronić przed kulami ?