Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3904
Stary 15.08.2013, 12:21
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Zwykła koszulka z naprasowanym logiem TF oraz z doszytą BG.
Doceniam powrót BG, ale koszulka szału nie robi.
Jest średnia, choć i tak lepsza niż te co były ostatnio z kołnierzem...
Dodaje do moich powyższych powodów:
- zwykła koszulka, średnia

Jaka ma byc?! Ma świecić, błyszczec, chronić przed kulami ?
Odpowiedz cytując