gypsy napisał(a):

|
Michał Chrapek zagrał 81 minut w meczu z Turcją U-21. Niestety Wiślak był jednym ze słabszych zawodników na boisku, mało widoczny. No ale jego drużyna pokonała Turków 3:1 i ma pierwsze miejsce w grupie.
|
Nie uważam, żeby Chrapek był najsłabszy na boisku, rzadko miał piłkę bo Polska nie grała ataku pozycyjnego tylko szybki gry z kontry, a Chrapek wraz z Furmanem grał na def midzie, co jak wiadomo nie jest jego pozycją, ale i tak się przyzwoicie spisywał, kilka razy ładnie pograł z pierwszej piłki czy to z Pawłowskim czy z Wszołkiem.