Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20547
Stary 15.08.2013, 11:43
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Michał Chrapek zagrał 81 minut w meczu z Turcją U-21. Niestety Wiślak był jednym ze słabszych zawodników na boisku, mało widoczny. No ale jego drużyna pokonała Turków 3:1 i ma pierwsze miejsce w grupie.
Nie uważam, żeby Chrapek był najsłabszy na boisku, rzadko miał piłkę bo Polska nie grała ataku pozycyjnego tylko szybki gry z kontry, a Chrapek wraz z Furmanem grał na def midzie, co jak wiadomo nie jest jego pozycją, ale i tak się przyzwoicie spisywał, kilka razy ładnie pograł z pierwszej piłki czy to z Pawłowskim czy z Wszołkiem.
Odpowiedz cytując