arti napisał(a):

|
Nie wierzę w to żeby Smuda chciał się dzielić swoją pensją z jakimkolwiek kopaczem. nawet synem kolegi. Burdenski na pewno nie froteruje nam ławki rezerwowych za tys cży 2 tys. Euro na tyle to by znalazł pewnie jakiegoś łosia u siebie.wiec jest kasa na Stolarskiego tyle że wyrzucona w ..
|
Pamiętaj, ze to moze byc forma podziękowania dla Jego ojca za załatwienie saksow półrocznych w Niemczech. I inwestycja na przyszłość Smudy, gdyby znów te znajomosci były potrzebne.