Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20546
Stary 15.08.2013, 11:00
arti napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę w to żeby Smuda chciał się dzielić swoją pensją z jakimkolwiek kopaczem. nawet synem kolegi. Burdenski na pewno nie froteruje nam ławki rezerwowych za tys cży 2 tys. Euro na tyle to by znalazł pewnie jakiegoś łosia u siebie.wiec jest kasa na Stolarskiego tyle że wyrzucona w ..
Pamiętaj, ze to moze byc forma podziękowania dla Jego ojca za załatwienie saksow półrocznych w Niemczech. I inwestycja na przyszłość Smudy, gdyby znów te znajomosci były potrzebne.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.08.2013 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując