|
Burdenski przyszedł w pakiecie ze Smuda. Moze Smuda obniżył swoją pensje i ta różnica została przeznaczona na Burdenskiego? Inaczej nie potrafię wytłumaczyć decyzji Wisły o zatrudnieniu go.
Wczoraj w meczu rezerw sie skompromitował. Nie sadze, aby Smuda wpuścił go na boisko w meczu o stawkę.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.08.2013 o godz. 09:33.
|