rookie1906 napisał(a):

|
Smuda bredzi jak dawniej - choć wypowiedź o trzech okienkach transferowych przebiła każdą granicę tolerancji dla głupoty i braku ambicji.
|
Czyli rozumiem, że miał wyjść i powiedzieć "W ciągu 1 okienka Wisła zostanie odbudowana i będzie w lidze każdego golić " Tak, to nie byłaby głupota tylko ambicja.
Lysy napisał(a):

|
Odsylasz innych do szkoły, a sam prawdopodobnie jej nie ukonczyłeś.
|
I kto to mówi?