Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 15.08.2013, 09:05
rookie1906 napisał(a):Wyświetl post
Smuda bredzi jak dawniej - choć wypowiedź o trzech okienkach transferowych przebiła każdą granicę tolerancji dla głupoty i braku ambicji.
Czyli rozumiem, że miał wyjść i powiedzieć "W ciągu 1 okienka Wisła zostanie odbudowana i będzie w lidze każdego golić " Tak, to nie byłaby głupota tylko ambicja.

Lysy napisał(a):Wyświetl post
Odsylasz innych do szkoły, a sam prawdopodobnie jej nie ukonczyłeś.
I kto to mówi?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując