Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23707
Stary 15.08.2013, 08:57
No właśnie sie zapoznałem z historią i zdecydowanie Kościół nie zasługuje na to żeby mu wystawiać same laurki ,jak to zrobiłeś lub jak jest przedstawiany w mediach . Kościół jako organizacja ,to były wojny krzyżowe , mordowanie Indian Ameryki , św Inkwizacja ,parcie do władzy i bogactwa , ukrywanie przestepcow w swoich szeregach .To raczej ty przedstawiasz jakieś pojedyncze jednostki wśrod duchowieństwa które się przyzwoicie zachowały,bo obraz jako całości nie jest taki kolorowy i nigdy nie był.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 15.08.2013 o godz. 08:59.