Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 15.08.2013, 08:35
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Jakie 14 zespołów? Na tą chwilę stać nas na ligę maksymalnie 10 zespołową i system rozgrywek podobny jak w Szkocji. Kluby miałyby większe wpływy z TV, silniejsze kadry itd
Jestem pewien, że przy takim systemie rozgrywek, nawet 3 czy 4 zespół, który grałby w LE nie kończył by rozgrywek w tak haniebny sposób jak Lech w tym sezonie i wreszcie dałoby się naszą ligę oglądać.
I kilkanaście razy w roku oglądałbym potyczki tych samych zespołów. To byłoby nudne. Ileż można było oglądać jako postronny widz mecze Celtic - Rangers? Za którymś razem to już było monotonne. Liga powinna być zdecydowanie większa.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując