Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8245
Stary 14.08.2013, 22:07
Nie oglądam meczów kadry, ale jak dla mnie Lewandowski powinien zaczynać na ławce. Trzeba stawiać na innych zawodników. Budowanie kadry wokół "trójki z Dortmundu" już na Euro przyniosło klapę.
What's new?

Odpowiedz cytując